nawigacja: Excel Design Internet CMS

Systemy CMS

PDFDrukujEmail

 

Do zmiany treści witryny nie potrzeba już ani skomplikowanych umiejętności ani wiedzy zarezerwowanej tylko dla programistów. Dzięki systemowi CMS wszystkiego można dokonać BEZPOŚREDNIO na stronie, tak jak przy pracy z popularnym edytorem tekstów.

Najważniejsze cechy:

  • Dostępność 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Publikacja informacji w serwisie WWW nigdy nie była prostsza! Nie trzeba już czekać aż ktoś z działu IT będzie miał wolną chwilę, lub na reakcję osoby zajmującej się aktualizacją treści w serwisie. Formatowanie nawet bardzo zaawansowane nigdy nie było prostsze i bardziej intuicyjne. Wystarczy skorzystać z wbudowanego edytora w którym można się czuć tak komfortowo jak w edytorze MS Word.

Na zarządzanie strukturą nawigacji oraz informacji w systemie CMS składają się następujące elementy: dynamiczne menu, ścieżka nawigacji, automatycznie odświeżana i budowana mapa serwisu, grupowania tekstów w listy (artykułów)

  • Zarządzanie obrazkami i obiektami flash.
  • Podgląd treści przed publikacją.

oznacza to że ostateczny wygląd artykułu można zobaczyć bezpośrednio w procesie jego tworzenia z dokładnie ustalonym formatowaniem.

  • Kontrola obiegu informacji

Wszystkie informacje na stronie można podzieliła w zakresie odpowiedzialności konkretnych osób za konkretne działy / artykuły.

Zarządzanie bannerami

umożliwia publikację bannerów w formatach graficznych oraz Adobe Flash.

  • Przyjazność wyszukiwarkom

System posiada wbudowane funkcje ułatwiające zarządzanie informacjami mającymi wpływ na pozycje indeksu w wyszukiwarkach internetowych.

Ze względu na indywidualność każdego projektu, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 


 

 Sonda

Na jakie produkty mają Państwo największe zapotrzebowanie?
 

Znajdź nas

  • Facebook Page: 168656193209162
  • Twitter: Excel_Design

Kontakt:

Excel Design - Agencja Reklamowa
www:
www.exceldesign.eu
e-mail: biuro@exceldesign.eu
telefon: +48 511 050 569
NIP: 113-265-82-63

Ostatnio dodane wiadomości